PaieškaĮ katalogą įtrauktos svetainės pagal užklausą lenkijoje

Prekybos centrai ir parduotuvės Lenkijoje
prekybos centrų ir parduotuvių sąrašas lenkijoje. parduotuvės suskirstytos pagal kategorijas: technika, drabužiai, maisto prekės, statybinės prekės ir t.t. daugumos prekių kainos ir jų palyginimas. degalų kainos. vietovių žemėlapiai ir visa kita pagalba planuojant kelionę į lenkiją.
viso.lt

Valtys pramogai ir žvejybai
sparčiai auganti lenkijos kompanija “pegazus” gamina motorines valtis, pramogines ir skirtas žvejybai. valčių gamybai naudojamos aukščiausios kokybės stiklo pluoštas, sutvirtinamas poliesteriu. “pegazus” valtys pasižymi aukšta kokybe ir patrauklia kaina.
valtys-pramogai.lt

IKEA baldai Lietuvoje!
pigiai vežame kokybiškus ir nebrangius baldus iš garsios Švedų parduotuvės ikea lenkijoje. važiuojame kiekvieną savaitę. labai didelis pasirinkimas iš internetinio katalogo: www.ikea.pl. jūsų patogumui vilniuje turime ir nemokamą spausdintą katalogą. pristatome pas klientą į visus lietuvos miestus. galime surinkti baldus jūsų namuose. teisingos parvežimo kainos. tel.: +370 68 460 244 , +48 600 424 998 ; e-mail: ikeabaldai@gmail.com.
ikea.com

Infobanga. Tinklalapių randamumas
tinklalapių dizainas, programavimas, turinio valdymas, optimizavimas paieškai (seo), registravimas lietuvoje, lenkijoje, Čekijoje, rusijoje, ukrainoje. aukšti reitingai google. konsultuojame, koreguojame arba perkuriame savadarbius ir mėgėjiškus tinklalapius. dirbame nuo interneto atsiradimo lietuvoje
infobanga.lt

Baldinės plokštės pjovimas, briaunų laminavimas
pjauname kronopol, thermopal, egger, ...(lenkija, vokietija, austrija) lmdp, mdf, hpl baldinę plokštę.kaina nuo 26 lt/kv.m. kantavimas pvc briauna 0,45 mm storio- 2,5 lt/m, 2mm storio- 5lt/m.terminas 2-5 dienos. staklės- vokiškos. pasidaryk baldus pats. uab"baldų sfera" . vilnius, pramonės 141. tel. 2485690, 8-683-37801.
baldusfera.lt

Duju silikato blokeliai pagaminti Lenkijoje
duju silikato blokeliai pagaminti lenkijoje uz ypatinga kaina! 24x24x59cm; 30x24x59cm; 36x24x59cm; 42x24x59cm; internete: www.laustata.lt; tel. 8-650 54774
laustata.lt

Plastikiniai langai ir durys, montavimas
plastikiniai langai ir durys virtuves langas iš 6 kamerų decco (lenkija) profilio, vidaus palangė, lauko palangė, montavimas, demontavimas, pristatymas ir seno lango išvežimas - tik 539 lt. užsakymą vykdome per 2 savaites. atliekame angokraščių apdailą po langų ir durų sumontavimo. piguslangai.lt mob. tel. 8~662-21227 el.paštas: info@piguslangai.lt http://www.piguslangai.lt
piguslangai.lt

IKEA baldai Lietuvoje!
pigiai vežame kokybiškus ir nebrangius baldus iš garsios Švedų parduotuvės ikea lenkijoje. važiuojame kiekvieną savaitę. labai didelis pasirinkimas iš internetinio katalogo. jūsų patogumui vilniuje turime ir nemokamą spausdintą katalogą. pristatome pas klientą į visus lietuvos miestus. galime surinkti baldus jūsų namuose. teisingos parvežimo kainos.
ikeabaldai.wordpress.com

Giminės genealoginis medis
pasakojama, kad kunigaikštis aleksandras sapiega baltramiejų kalendą pasikvietė iš prancūzijos ar lenkijos į lietuvą statyti bažnyčių. jo žemaitijoje pastatytos ir dabar tebestovinčios bažnyčios yra skuodo, laukuvos, vainuto, pajūrio ir paskutinioji aleksandrijos - truikiuose
kalendrai.lt

Kultūros ir meno projektų asociacija "G&T Promotion".
rengiame įvairius tarptautinius kultūros ir meno projektus lietuvoje ir užsienyje. asociacija turi savo atstovybes didžiojoje britanijoje, danijoje, rusijoje, kanadoje, baltarusijoje, lenkijoje ir ispanijoje.
gtp.lt

Siuntiniai, kroviniai, keleivių pervežimas į/iš UK/LTU
siuntosuk.lt greitos ir patikimos kurjerių paslaugos siunčiant nuo mažiausio voko iki perkraustymo paslaugų maršrutais lietuva – anglija, anglija – lietuva. siuntiniai į lietuvą gabenami iš anglijos, prancūzijos, belgijos, olandijos, vokietijos ir lenkijos. siuntos/siuntiniai lietuvoje/anglijoje paimami iš siuntėjo ir pristatomi tiesiai gavėjui į namus. siuntiniai iš/į anglijos/angliją reguliariai vežami 2 kartus per savaitę. skubios siuntos į/iš uk/ltu palankiausiomis kainomis. reguliariai vežu iš anglijos, prancūzijos, belgijos, olandijos, vokietijos ir lenkijos keleivius į lietuva ir atvirkšciai. kelionės į angliją maršrutai: lietuva, lenkija, vokietija (frankfurt oder, berlynas, magdeburgas, hanoveris, osnabrukas, dortmundas, diuisburgas, essenas), olandija (venlo, eindhoven, rotterdamas, breda, utrechtas, deventer, almelo), belgija (antwerpenas, gentas, briuge, ostende), prancuzija/os (calais, dunquerque), anglija. kroviniai iš/į anglijos/angliją: 1. krovinių iki 24t pervežimas; 2. automobilių ir motociklų tralavimas; 3. Žemės ūkio padargų, baldų ir buitinės technikos bei nestandartinių krovinių pervežimas.
siuntosuk.lt

"Atletas" sporto reikmenys ir sporto prekės
mažmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis. Įmonė bendradarbiauja su partneriais iš suomijos, estijos, latvijos, Škotijos, lenkijos, lietuvos, kurie yra didmeninės prekybos atstovai pasaulinio garso firmų, gaminančių sporto inventorių ir aprangą.
sportoprekes.net

Virtuvės baldų gamyba, interjero dizinas, įdomūs sprendimai jūsų namams
idėjų cechas - geriausios idėjos jūsų namams: virtuvės baldai, virtuvės interjeras, svetainės interjeras, korpusiniai baldai, baldai iš lenkijos ir kt.
idejucechas.lt

Keleiviu vezimas į ir iš Anglijos
kiekvieną 5-dienį iš lietuvos važiuojame į angliją per lenkiją, vokietiją, olandiją, belgiją. kiekvieną 7-dienį iš anglijos grįžtame atgal į lietuvą. keleivius ir siuntas pristatome iki durų. paimame iš visų miestų (tiek lt, tiek eu) vežame po visą angliją, pageidausite kitur - visada susitarsime. keleiviai apdrausti visos kelionės metu
vezu.eu

Granito gamniai
uab įregistruota 1995 rugsėjo mėn.11d. Įmonės adresas Širvintų rajonas , kantrimiškių km. bendrovės gamybinė veikla apima granito blokų pjovimą, poliravimą, plokščių, paminklų ir kitų granito elementų pardavimą. gamybinėje bazėje sumontuotos trys akmens blokų pjovimo staklės, vienos trosinės. staklės yra apvalių deimantinių pjūklų principu veikiantys įrengimai. tuo pasiekiamas aukštas matmenų tikslumas, o pjauti paviršiai iš karto tinka poliravimui. be pjovimo įrengimų įmonėje dirba plokščių poliravimo staklės. uab ”granito urmas” įsikūręs patogioje padėtyje, kas yra patogu pirkėjams iš visos respublikos. bendrovė granito blokus įsigija iš Švedijos, suomijos, lenkijos, rusijos ir kitų šalių tiekėjų. iš blokų supjautos įvairių rūšių ir išmatavimų granito plokštės yra sandėliuojamos plokščių sandėlyje. tai patogu produkcijos pirkėjams, kurie atvykę į įmonę visada turi galimybę rinktis jiems reikalingas plokštes. didelė produkcijos įvairovė sandėlyje kiekvienais metais pritraukia vis naujus pirkėjus, todėl kiekvienais metais auga gamybos apimtys. granito blokus įmonė daugiausia perka iš suomijos, Švedijos, lenkijos, pietų afrikos, rusijos ir kitų valstybių. blokai yra pristatomi auto ir geležinkelio transportu. atvežamų blokų kiekiai ir kategorijos priklauso nuo užsakovų poreikio. Šiuo metu populiariausi yra auroros, kuru grey, balmoral (suomija), gabro diabazas (rusija), diabazas (Švedija) ir kitų rūšių blokai. blokų sandėlyje sumontuotas 20 t. k/g kranas. granito blokai yra pjaustomi į įvairių išmatavimų plokštes. Įmonėje sumontuoti granito pjovimo diskai, leidžia išpjauti įvairių storių, 4 m ilgio ir 1,25 cm pločio plokštes. pjautos bei poliruotos plokštės sandėliuojamos atskirame tam skirtame sandėlyje. Čia dirba 5 t. k/g ožinis kranas. taip pat prekiaujame granito plokštėmis atvežtomis iš kitų šalių Čia atliekame supjauto granito plokščių poliravimą. tai darome automatinėmis poliravimo staklėmis, naudojant europinio lygio poliravimo segmentus. granito blokus į plokštes pjauname trimis 3000 mm skersmens akmens pjovimo diskais. nuolatos profilaktiškai aptarnaujami diskai užtikrina aukštą plokščių kokybę bei išmatavimų tikslumą. taip pat teikiame paslaugas pjaudami užsakovų atvežtus blokus. uab"granito urmas" kantrimiškių km., Širvintų raj., lt-19131 Įm. kodas 110868487 pvm kodas lt 108684811 tel: 8 382 39057 faks: 8 382 47590 direktorius: 8 612 03455 juozas girniukaitis kontaktinis asmuo: 8 618 39380 violeta Šmaukštienė el.p.: granitourmas@gmail.com tinklalapis: www.granitourmas.lt atsiskaitomoji sąskaita lt134010042000000177 banko kodas 40100 filialai: kvietinių k., lt- 96174, gargŽdŲ sen., klaipĖdos r., mob.tel.: 8 618 39380
granitourmas.ltČia gali būti ir Jūsų svetainės nuoroda

Ši svetainė yra klasifikuotas nuorodų katalogas, aprėpiantis įvairias temines sritis. Katalogą pildo lankytojai, pateikdami nuorodas į įvairias naudingas interneto svetaines. Šiame puslapyje rodomas svetainių sąrašas pagal užklausą lenkijoje. Katalogas yra atviras, galite nemokamai įtraukti ir savo svetainės nuorodą. Tai nemokama reklama, tiesioginiai lankytojai ir jūsų svetainės žinomumo didinimas.
Nuorodų publikavimas nereiškia mūsų rekomendacijos ar skatinimo apsilankyti tose svetainėse. Mes nesame susiję su nė viena iš šių svetainių ir neatsakome už jų turinį. Jei radote nuorodą į netinkamo turinio ar neveikiančią svetainę, galite pranešti kontaktų puslapyje nurodytais būdais.


Nemokami skelbimai .:. Dainos .:. Nemokama reklama

Nemokama reklama, katalogas