PaieškaĮ katalogą įtrauktos svetainės pagal užklausą ligos

Ligos ir vaistai
ligų ir vaistų paieška. lietuvoje įregistruoti vaistiniai preparatai, vitaminai, maisto papildai - gamintojai, sudėtis, vartojimo instrukcijos. ligų ir sveikatos sutrikimų klasifikatorius. straipsniai sveikatos temomis.
vaistugidas.lt

Kuncų ambulatorinė klinika
ginekologo kabinetas, geras ginekologas klaipėda, geri ginekologai klaipėdoje, geriausi ginekologai klaipėdoje, privatus ginekologai klaipedoje, ginekologo paslaugos, privati ginekologijos klinika klaipėdoje, ginekologas klaipėda, ginekologo konsultacija klaipėdoje, privati ginekologijos klinika, privatus ginekologas, ginekologijos kabinetas, dermatologo konsultacija, seimos gydytojas, ginekologai, seimos klinika, ginekologo konsultacija, ginekologijos klinika, privati klinika, urologas, kuncų ambulatorinė klinika, kuncų klinika, klinikos, medicinos centras, ginekologas, klinika, ambulatorinė klinika, medicinos diagnostikos centras, ginekologai klaipedoje, ginekologines ligos, ginekologijos klinikos, medicinos klinika, ginekologo konsultacija kaina, gimdos kaklelio biopsija, ginekologines operacijos, gydytojai ginekologai, echoskopija, nėščiųjų priežiūra, echoskopuotojo paslaugos, akušeriai ginekologai, akušerio ginekologo paslaugos, urologo paslaugos, urologas klaipėdoje, dermatovenorologo paslaugos, dermatovenorologas klaipėdoje, gastrofibroduodenoskopijos, endokrinologo paslaugos, endokrinologas klaipėdoje, vidaus ligų gydytojas, vidaus ligų gydytojo paslaugos, vaikų gydytojas, vaikų ligų gydytojas, vaikų gydytojas klaipėdoje, abdominalinis chirurgas, kolonoskopija, rektoskopija, anoskopija, sigmoskopija, kardiotokograma ,nėščiosios vaisiaus būklės įvertinimas, masažo kabinetas, kineziterapija, fizioterapija, reabilitologo paslaugos, diagnostiniai tyrimai, fizinė medicina, reabilitacija, ambulatorinė reabilitacija, traumatologas klaipėdoje, echoskopuotojas klaipėdoje, neurologas klaipėdoje, endoskopuotojas klaipėdoje, kardiologas klaipėdoje, akušeris ginekologas klaipėdoje, neščiųjų priežiūra klaipėdoje, nemokamos ginekologo paslaugos, nemokama ginekologo konsultacija
kaklinika.lt

Gydomiejei masažai
gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt.gydomieji masažai atnaujina sutrikusios vietos funkcionavimą,pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, naikina spazmus, atkuria sąnarių judrumą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, kelia tonusą, audinių elestingumą. mūsų klinikoje atliekamas bendras kūno gydomasis masažas bei segmentinis – įvairių kūno dalių masažas. gydomasis nugaros masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata! gydomasis nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui. gydomasis nugaros masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaka bei funkcionaluma. Šiame kūno plote yra išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. taip pat nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų. visas funkcijas, vykstančias žmogaus organizme, reguliuoja nervų sistema.po gydomojo nugaros masažo kurso akivaizdžiai sumažėja ar dingsta nugaros skausmai, pašalinama įtampa, nebesikartoja galvos skausmai. gydomasis nugaros masažas padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos. jis ypač efektyvus po intensyvaus darbo sporto salėje, nes atpalaiduoja raumenis, pašalina iš raumenų susikaupusią pieno rūgštį. gydomasis masažas ypač rekomenduojamas žmonėms: dirbantiems sėdimą darbą sergantiems stuburo ir sąnarių ligomis širdies ir kraujagyslių ligomis kvėpavimo takų ligomis virškinimo organų ligomis centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis po operacijų bei traumų jaučiant pastovų nuovargį jeigu jaučiate ūmų, veriantį skausmą pečių linijoje ar juosmeninėje nugaros dalyje nedelskite – kreipkites į gydomojo masažo specialistą. jau po pirmo gydomojo nugaros masažo nebejausite skausmo. atlikus gydomojo nugaros masažo kursą bus pašalinta ir nugaros skausmo priežastis. mūsų klinikoje gydomajį nugaros masažą atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys masažuotjai. gydomojo masažo specialistas kompetentingai įvertins būklę, atpažins problemines sritis, pakonsultuos ir individualiai pritaikys gydymą.
gydomiejimasazai.lt

LOR klinika
klinika aprūpinta naujausia aparatūra, atliekami šiuolaikiniai endoskopiniai ir mikroskopiniai tyrimai,įvairios tyrimo ir gydymo procedūros. profesionalūs specialistai konsultuoja ir gydo ligonius su įvairiais ausų,nosies ir gerklės susirgimais, teikia pagalbą po nosies traumų. diagnozuojant ir gydant sinusitus, nosies polipozę taikoma tausojanti endoskopinė ir mikroskopinė technika. sprendžiamos knarkimo problemos, koreguojamos nosies ir pertvaros deformacijos, operuojami gerybiniai lor srities navikai.
lorklinika.lt

patalynė,antklodės,pagalvės,čiužiniai
audiniai patalynei,satinas,100%medvilnė,marginta drobė,polikotonas,patalynė darželiams,patalynė ligoninėms,patalynė viešbučiams,patalynė kaimo turizmo sodyboms,patalynė vaikų stovykloms,patalynės komplektai iš margintos drobės,patalynės komplektai iš drobelės,patalynės komplektai iš satino,patalynės komplektai iš kartūno,patalynės komplektai iš įvairių audinių,medvilninės antklodės,vatinės antklodės,vaikiškos medvilninės antklodės,vilnonės antklodės,ėriuko vilnos antklodės,pagalvės,pagalvės iš granulių,antialergiškos pagalvės,pagalvės su vilnos užpildu,vaikiškos pagalvės,sintetinės pagalvės,vatiniai čiužiniai,poroloniniai čiužiniai,minkštas inventorius darželiams,minkštas inventorius priešugdymo įstaigoms,darbo rūbai,med.chalatai,med.švarkai,kelnės,prijuostės virtuvei,kepurės virtuvei,frotiniai rankšluosčiai,medvilniniai rankšluosčiai,flanelinės pižamos,medvilniniai pledai,vilnoniai pledai,staltiesės,medicininiai čiužiniai,poroloniniai čiužiniai su medicininiu audiniu.
gevaina.lt

Alzheimerio ligos genetinis testas
alzheimerio ligos genetinis testas tiksliai ir patikimai įvertina ligos rizikos laipsnį. genetinė informacija apie ligos riziką prieš simptomų pasirodymą jums padės sprendžiant turto palikimo ir kitus finansinius bei juridinius klausimus. teiraukitės adresu: info@mygenesdirect.com
mygenesdirect.com

Ostemeda
reabilitacijos centras "ostemeda" tai vaikų ir suaugusiųjų gydymas, reabilitacija, sveikatinimo programos natūraliais metodais, netaikant cheminių vaistų. "ostemeda" taiko osteopatiją, biopsichologiją homeopatiją, manualinę terapiją, masažus, kineziterapiją, fitoterapiją, ergoterapijją ligoms gydyti.reabilitacijos centre gydomi vaikai ir suaugusieji, naujagimiai ir nėščiosios, senjorai ir neįgalieji. naudojami natūralūs ir kiekvienam pacientui individualiai adaptuoti gydymo metodai, neturintys pašalinių efektų.
ostemeda.lt

Manosveikata.lt
manosveikata - sveikata, medicina, grožis, sveikatingumas, sveika mityba, dietos, vaistai, ligos, farmacija, mitybos piramide, kmi, sveikas zmogus, kas yra sveikata, sveika gyvensena, sveikatos abc, ginekologija, odos ligos, vaiku ligos, kepenu ligos, infekcinės ligos, kraujo ligos, stuburo ligos
manosveikata.lt

Paramos ir Labdaros fondas ,,Saulės Smiltys ,,
kaip dažnai gyvenime pagalvojate, kas bus rytoj? realiai pagalvojate, o ne pasvajojate? ar bent kartą apsvarstėte galimybę, kad galbūt rytoj sužinosite, kad jūsų gyvenimas keičiasi, kad galbūt nutiks kažkas, ko jūs gyvenime nesitikėjote, visad manėte, kad jūs esate nuo to apsaugotas? kad ir kokie žmonės būtų pesimistai, bet bent maža dalele širdies mes visuomet tikimės pačio geriausio. vaikai, kurie vieną dieną sužino, jog serga tuberkulioze, naktį, prieš užmigdami irgi svajojo atsikelti tokie pat žvalūs, linksmi ir kupini gyvenimo energijos. bet... liga niekada jų neklausė, ar jie nori ją įsileisti į savo gyvenimą. galbūt daugelis mano, jog ši liga yra pagydoma, tai kam pūsti tokį burbulą. tačiau vaikystė yra džiaugsmas, vaikystė yra laisvė, vaikystė yra skrydis, o kiekviena diena praleista ligoninėje vis mažina norą skristi. padėkime vaikams svajoti, siekti, lėkti, būti vaikais!
saulessmiltys.lt

Sodas ir daržas
svetainė apie augalus ir jų priežiūrą. sodas, daržas, medžiai, krūmai, kenkėjai, ligos ir pan.
sodasirdarzas.lt

Seksopatologo paslaugos
„homos sanus“ klinikos personalas ne tik atlieka venerinių ligų diagnostiką ir echoskopinius tyrimus, tačiau ir padeda pasirinkti reikiamą bei tikslingą gydymą, kuris padės išspręsti visas intymaus gyvenimo problemas. urologo pagalba visiems užsienyje gyvenantiems, bet lietuvoje besigydantiems emigrantams. kontaktai: homo sanus, uab Įmonės kodas: 134391247 adresas: didžioji g. 15-3 , lt-01128 vilnius telefonas: +370 699 99575 , +370 526 22232 el.p.: info@homosanus.lt http://www.homosanusklinika.com/ urologas vilniuje, prostatos ligos, šlapimo pūslės ligos, venerinės, lytiškai plintančios ligos, vyrų potencija ir erekcijos sutrikimai, įvairūs uždegimai, prostatos uždegimas, limfmazgių padidėjimas, bakterinė vaginozė, ankstyva ejakuliacija, gimdos kaklelio uždegimas, sifilis.
homosanusklinika.com

mini sauna-SAUNARIUMAS
mini sauna-saunariumas-tai nešiojama infraraudonųjų spindulių sauna. prakaitavimas vaidina svarbų vaidmenį likti sveikiems. infraraudonieji spinduliai – tai šiluma, neturinti nieko bendra su ultravioletiniu ar mikrobanginiu spinduliavimu, tai – natūralūs, visiškai saugūs spinduliai. veikiant 4,5-5,5 mikronų ilgio ir bangoms, kurios prasiskverbia į kūną iki 4 cm gylio, yra įšildomi raumenys, kaulai, sąnariai. prakaituojant atsiveria poros ir išsivalo gilesni odos sluoksniai, pasišalina nešvarumai bei negyvosios ląstelės, pagerėja kraujotaka. oda atsigauna, pasidaro lygi, elastinga, švytinti. reguliariai lankantis šiose saunose kraujyje sumažėja cholesterolio kiekis, gerėja kraujotaka, stiprėja kraujagyslių sienelės, todėl mažėja rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. taip pat stiprėja imuninė sistema, didėja organizmo atsparumas. gausus prakaitavimas ( išsiskiriančiame prakaite yra apie 80 proc. vandens ir apie 20 proc. riebalų, toksinų, šlakų, o naudojantis įprastinėmis pirtymis –prakaite būna apie 95 proc. vandens ir iki 5 proc. kita) palengvina inkstų veiklą, normalizuoja kraujospūdį, mažina įvairius peršalimo simptomus, sąnarių skausmus, ypač pečių, sprando, juosmens srityse, lengvina menstruacijų skausmus. maloni šiluma ramina nervų sistemą, gerina miegą, mažina stresą. per vieną seansą infraraudonųjų spindulių saunoje organizmas sunaudoja tiek kalorijų, kiek išnaudotų nubėgus 10 kilometrų. todėl joje reguliariai lankantis sėkmingai mažėja svoris, gražėja kūno linijos, nyksta celiulitas, pagerėja bendra savijauta.. yra 2 mini saunos modeliai: gulima ir sėdima. pristatome visoje lietuvoje. tel.: 8-676-56985
minisauna.lt

Naujoji Vilnia – Vilniaus mikrorajonas, VILEIKA.
respublikine vilniaus psichiatrijos ligonine.
ballz.ababa.net

Šypsnio odontologijos klinika
Šypsnio odontologijos klinika viršuliškėse, visos odontologijos paslaugos, estetinis plombavimas, estetinis protezavimas, dantų implantai, dantų implantavimas, burnos chirurgija, dantų rovimas, operacinis rovimas, protezavimas, dirbame su ligonių kasomis, endodontija mikroskopu, vaiku odontologija, periodontologija, dantų balinimas, profesionali burnos higiena, paslaugos išsimokėtinai, be pabrangimo.
sypsnis.lt

-- Gydomasis MASAZAS , MANUALINE terapija ... Vilnius
dažnai tenka išgirsti kiek daug išleidžiama pinigų vaistams, tepalams atsiradusiems skausmams malšinti. dažniausiai vaistais pašalinamas skausmas, nepašalinant jo atsiradimo priežasties. esu 35m. masažuotojas. darbo patirtis dirbant su ligoniais ligoninėje (dirbu vilniaus miesto universitetineje ligoninėje), leidžia žinias ir praktiką sėkmingai taikyti ir privačioje veikloje. teiraukitės, jei turite klausimų dėl profilaktinių ar gydomųjų masažų , manualinės terapijos nurodytu telefonu. linas 868982376 masazas , manualine terapija , manualinis , radikulitas , patempimas , osteochondroze , skausmas , stuburo isvarza, stuburo skolioze, stuburo iskrypimas, tarpumentes uzspaudimas, masazas
medison.ltČia gali būti ir Jūsų svetainės nuoroda

Ši svetainė yra klasifikuotas nuorodų katalogas, aprėpiantis įvairias temines sritis. Katalogą pildo lankytojai, pateikdami nuorodas į įvairias naudingas interneto svetaines. Šiame puslapyje rodomas svetainių sąrašas pagal užklausą ligos. Katalogas yra atviras, galite nemokamai įtraukti ir savo svetainės nuorodą. Tai nemokama reklama, tiesioginiai lankytojai ir jūsų svetainės žinomumo didinimas.
Nuorodų publikavimas nereiškia mūsų rekomendacijos ar skatinimo apsilankyti tose svetainėse. Mes nesame susiję su nė viena iš šių svetainių ir neatsakome už jų turinį. Jei radote nuorodą į netinkamo turinio ar neveikiančią svetainę, galite pranešti kontaktų puslapyje nurodytais būdais.


Nemokami skelbimai .:. Dainos .:. Nemokama reklama

Nemokama reklama, katalogas