PaieškaĮ katalogą įtrauktos svetainės pagal užklausą stebejimo

Vaizdo stebėjimo kameros, televizoriai, automagnetolos bei kita vaizdo - garso aparatūra
laidinės ir belaidės apsaugos kameros bei kita įranga, ekonomiškai ir kokybiškai vaizdo stebėjimo sistemai įsirengti. nebrangios ip tinklo kameros, slapto stebęjimo ir lauko kameros. taip pat televizoriai su vaizdo grotuvais, dvd grotuvai, automagnetolos ir kita garso - vaizdo technika.
tv.projektas.lt

Vaizdo stebėjimo sistemos
prekyba kokybiškomis stebėjimo sistemomis, skirtomis patalpų (biurų, kavinių, laiptinių, privačių namų ir t.t) apsaugai. mūsų siūlomą asortimentą sudaro laidinės, bevielės, vidinės, išorinės kameros.
allse.lt

Energijos Ekspertai-energiją taupantys sprendimai
energiją taupantys sprendimai,led,vėjo jėgainės, saulės kolektoriai,taupymo sprendimai,apsaugos sistemos, video, priešgaisrinė signalizacija,video stebėjimo sistema, praėjimo kontrolė,kameros,energiją taupantys prietaisai,energijosekspertai,enex, apšvietimas,lempos,šviestuvas,sviestuvų perdarymas,generatorius,kolektorius,elekta,maitinimo šaltinis,šviesos diodas,lemputė,prožektorius,apšviesti,liuksas,liumenas
energijosekspertai.lt

Miesto vystimosi stebėjimas
nemoakams žaidimas-simulaitorius, kuriame galėsite stebėti kaip vystosi jūsų miestas.
ahn-quiraj.myminicity.com

Saugaus gyvenimo prekės - dūmų, vandens detektoriai
mb "smaigė" yra saugaus gyvenimo garantas. mb "smaigė" siūlo dūmų detektoriai, vandens detektoriai, apšvietimas, stebėjimo kmeros, lauko kameros, vaizdo kameros, saugos priemonės, prožektorius su kamera.
smaige.lt

Geoprojektas
inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai. atliekami įvairūs inžineriniai geologiniai, geotechniniai tyrimai, aplinkos stebėjimo, projektavimo bei gręžimo darbai.
geoprojektas.lt

Tomra - gaminiai iš metalo
tomra, gaminiai iš metalo, metalinės laiptinių durys, laiptinės durų remontas, metalinės garažo durys, rūsio durys, šarvuotos durys, telefonspynės, vaizdo stebėjimo sistemos, nestandartiniai metalo gaminiai, kiemo vartai, tvoros, kelio užtvarai, pakeliami garažo vartai, vartų automatika, vartų furnitūra.
tomra.lt

vilniudziudo-gralis
pasakojama, kad japonijoje gyvenęs gydytojas akojama dažnai mėgdavęs vaikščioti po savo sodą ir grožėtis vyšnių šakomis. kartą jis įsižiūrėjo į vyšnios šakelę, ant kurios kūpsojo didžiulė sniego kepurė. sniegas vis spaudė ir spaudė vyšnios šakelę link žemės. akojama pastebėjo, kad storoji vyšnios šaka neišlaikė sniego sunkumo ir nulūžo, o plonoji šakelė linko, linko prie žemės, kol sniego klodas nuslydo nuo jos ir ji visiškai sveikutėlė vėl atsitiesė. visa tai stebėjęs akojama susimąstė, o paskui sušuko : „taip, iš karto reikia pasiduoti, kad vėliau nugalėti“. Šie jo žodžiai buvo taikomi imtynių veiksmams, kurias jis pats vėliau ir kūrė. jis sukūrė ~300 veiksmų gynybos sistemą, padedančią apsiginti ir nugalėti bet kokį priešą. taip atsirado imtynių sistema, vadinama džiudžistu. dzigaro kano (1859 –1938), xix a. pabaigoje, atmetęs žmogaus sveikatai ir gyvybei pavojingus džiudžitsu, karatė ir kitų imtynių veiksmus, sukūrė naują imtynių rūšį – dziudo. japoniškai „dziu“ – reiškia „švelnumas, minkštumas“, „do“ – „būdas, kelias“. dz. kano sukūrė savisaugos demetus bei metimų sistemą ir suteikė šiai imtynių rūšiai sportinį pobūdį. jis sudarė dziudo varžybų taisykles, daug dėmesio skyrė sportininko moralinėms ir psichologinėms savybėms. 1882 m. dzigaro kano tokijuje įkūrė specializuotą dziudo mokyklą – kodokanę. Šiuo metu dziudo užsiiminėja jau 146 šalys. pirmasis dziudo pasaulio čempionatas įvyko 1956 m.
vilniusdziudo-gralis.lt

ELSTUVA UAB
atestuota įmonė atlieka visus elektros instaliavimo darbus, silpnosios srovės, kompiuteriniai tinklai, apsaugos sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, vidaus ir lauko elektros darbai. medžiagos: šviestuvai, instaliacinės medžiagos ir k.t. garantija.
elstuva.lt

Prekyba apsaugos sistemomis
prekyba apsaugos sistemomis visoje lietuvoje: apsauginės signalizacijos, belaidės apsauginės signalizacijos, priešgaisrinės sistemos, vaizdo stebėjimo kameros, įeigos kontrolės.
bestsecurity.lt

Kompanija "Lamit"
mes teikiame modernias technologijas, palydovinį plačiajuostį internetą, virtualų privatų tinklą ( vpn) per palydovą, vaizdo stebėjimo paslaugas bet kurioje pasaulio vietoje, balso per ip ( voip) komunikacijos, mobilaus ryšio sistemas per palydovą. esame kompanija, kurios paslaugomis naudojasi europa, afrika, virurio ir tolimieji rytai bei amerika. mūsų portfelio plėtrai, net ir klientams pačiose neprieinamiausiose vietose, didžiausią įtaką turėjo jauna, novatoriška ir į ateitį žiūrinti darbuotojų komanda. mūsų techninės komandos dėka teikiame aukšto lygio paslaugas, garantuojame puikų funkcionavimą, taip pat mūsų įdiegtų sistemų stabilumą. mes garantuojame bet kokio projekto įvykdymą aukščiausiame lygyje per trumpiausią laikotarpį, tarpininkaujant mūsų tarptautiniams partneriams/pirkėjams. norėdami paremti pačius naujjausius projektus, mes siūlome verslo ir valdymo, technines konsultacijas it ir telekomunikacijų srityje. kad mūsų siūlomos paslaugos ir sprendimai būtų labiau patikimi, mes patys sukūrėme savas programinės ir techninės įrangos platformas, kurios šiuo metu taikomos ir ateityje bus taikomos tinklo aplinkoje. mes taip pat teikiame tx/rx palydovines paslaugas: tv/transliavimo, ip multicast, taškas į tašką, taškas į daugelį taškų ir scpc transliacijas. daugiau informacijos apie įmonę rasite adresu www.lamit.ro
lamit.ro

Apsaugos ir gaisro signalizacija, stebėjimo sistemos
siūlome jums turto saugos, ryšių, informacijos perdavimo, inžinerinių sistemų valdymo, automatikos bei kitų silpnų srovių sistemų projektavimo ir įrengimo paslaugas. projektuojame, įrengiame, techniškai aptarnaujame šias elektronines sistemas: apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos; perimetro apsaugos; vaizdo kontrolės; praėjimo kontrolės, audio ir video pasikalbėjimo telefonspynių; kompiuterinių tinklų, ryšių, įgarsinimo ir kitas silpnų srovių sistemas; atsiradus poreikiui, prašome kreiptis, pakonsultuosime, pateiksime pasiūlymą, patieksime reikalingą įrangą, įrengsime sistemas. detalesnę informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje www.apsaugos-sistemos.com, www.ops.lt, teiraukitės telefonu +370 5 212 21 12, rašykite el. paštu adresu info@ops.lt
apsaugos-sistemos.com

TV sistemos
skaitmeninės palydovinės ir vietinės tv antenos,įvairūs priedai, kabeliai, vaizdo stebėjimo sistemos. pardavimas,įrengimas, konsultacijos
tvsistemos.lt

Mysec.lt - Jūsų apsaugos partneris
vaizdo stebėjimo sistemos, apsaugos kameros, kamerų imitacijos, automobilių kameros, mobilios auklės, slaptos kameros, vaizdo įrašymo įrenginiai, led apšvietimas, radijo stotelės, durų skambučių sistemos, gsm įranga, alkotesteriai, parkavimo sistemos, fm moduliatoriai ir kita.
mysec.lt

http://www.elektronas.lt/
elektronas.lt - elektroninės apsaugos, elektros ir elektronikos prekės. Čia rasite: apsaugos, priešgaisrinių (konvencinių, adresinių), vaizdo stebėjimo bei televizijos sistemų. taip pat daug įvairių elektros prekių.
elektronas.ltČia gali būti ir Jūsų svetainės nuoroda

Ši svetainė yra klasifikuotas nuorodų katalogas, aprėpiantis įvairias temines sritis. Katalogą pildo lankytojai, pateikdami nuorodas į įvairias naudingas interneto svetaines. Šiame puslapyje rodomas svetainių sąrašas pagal užklausą stebejimo. Katalogas yra atviras, galite nemokamai įtraukti ir savo svetainės nuorodą. Tai nemokama reklama, tiesioginiai lankytojai ir jūsų svetainės žinomumo didinimas.
Nuorodų publikavimas nereiškia mūsų rekomendacijos ar skatinimo apsilankyti tose svetainėse. Mes nesame susiję su nė viena iš šių svetainių ir neatsakome už jų turinį. Jei radote nuorodą į netinkamo turinio ar neveikiančią svetainę, galite pranešti kontaktų puslapyje nurodytais būdais.


Nemokami skelbimai .:. Dainos .:. Nemokama reklama

Nemokama reklama, katalogas