PaieškaĮ katalogą įtrauktos svetainės pagal užklausą testai

Vairavimo teorijos testas
vairavimo teorijos testas online yra paruoštas pagal klausimus, kurie sprendžiami laikant egzaminą „regitroje“, o taip pat naudojantis ket ir vairavimo instruktorių rekomendacijomis. pasitikrink ar išlaikytum teorijos egzaminą! :)
teises.lt

Naujausi KET testai
naujausi ket testai online, vairavimo mokyklos
vairavimomokyklos.lt

KET testai ir bilietai
ket testatai, bilietai, programos. kelių eismo taisyklės atsisiųsti. vairavimo video egzaminai ir pamokos.
ketbilietai.com

keliu-eismo-taisykles.lt
kelių eismo taisyklės.lt - svetainė, kurioje rasite ket teoriją, taisykles, kelio ženklus, testus, bilietus ir kitą naudingą informaciją! apsilankykite dabar!
keliu-eismo-taisykles.lt

Naujausi KET bilietai ir testai
Šiame puslapyje galite nuotoliniu būdu mokytis ket bilietus, spręsti ket testus ir pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui vĮ „regitra“. Čia taipo pat rasite naujausias kelių eismo taisyklės ir informaciją apie vairavimo egzaminą.
ketbilietai.lt

Nemokami KET testai
svetainė, kurioje galima nemokamai spręsti ket bilietų testus.
kettest.lt

Riveja
tyrimai, matavimai, testavimai, energijos taupymo sprendimai, gamybos valdymo ir sąnaudų sumažinimo sprendimai. siūlome pažangiausius techninės įrangos ir programinės įrangos sprendimus, kurie padės kontroliuoti procesus, surinkti duomenys ir juos analizuoti. soft sensoriai, projektavimas, pritaikymas ir įdiegimas.
riveja.lt

Pratybų atsakymai
pratybų atsakymai mokiniams, vadovėliai, testai...
moksliukai.lt

Darni pora
darni pora rimtai ieškantiems žmonėms, asmenybės testai ir konsultacijos
darnipora.lt

40,-Lt KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA ABS AUTOSERVISAS
atliekame:rn1. kompiuterine diagnostiką:rn1.1. klaidų nuskaitymą (suradimą);rn1.2. klaidų ištrinimą (service);rn1.3. gedimu šalinimą, remontą;rn1.4. daviklių parametrų patikrą;rn2. visos elektroninės sistemos testavimą bei remontą;rn2.1. prietaisų skydelių (vag);rn3. komforto modulių programavimą:rn3.1. kalbų keitimą (vag);rn3.2. klimato kontroles sistemos parametru nustatymą (vag);rn3.3. kruizo kontrolės sistemos;rn4. pakabos modulių testavymą;rn4.1. stabdžių antiblokavimo sistemos abs;rn4.2. asr;rn4.3. tcs;rn4.4. esp;rn5. variklio diagnostiką:rn5.1. variklio darbo parametrų patikrą;rn5.2. aukštos įtampos patikrą ir remontą;rn5.3. Žvakės, aukštos įtampos laidai, skriejikas, dangtelis ir t.t.;rn5.4. dinamininės ir fizinės kompresijos patikra;rn5.5. baterijos įkrovos patikra;rn5.6. Įpurškimo sistemų diagnostika ir remontas;rn6. benzininių bei dizelinių kuro sistemų diagnostiką:rn7. elektros instaliacijos remontą:rn7.1. starterių generatorių remontą;rn7.2. atstatymą automobilių elektrinės dalies po avarijų.rn8. montuojame bei remontuojame:rn8.1. apsaugos sistemas;rn8.3. automatinį trumpų šviesų įsijungimą;rn8.4. garso aparatūrą;rn8.5. autonominius šildytuvus (pečiukus) (vag);rn8.6. centrinius užraktus;rn9. detaliu adaptaciją (audi,vw, seat, Škoda)rnrndirbame su audi, bmw, opel, mercedes,mb (sprintrner), ford, vw, seat, renault, peugeot ir kitais.rnrnnaudojame originalią delphi, vag com gamybos įrangą.rnrnvisĄ parĄ teikiame techninę pagalbą kelyje, automobilio transportavimo paslaugas, konsultacijas ivairiais automobilių veikimo ir gedimo klausimais mob. 8 630 82222.rnrnpas mus atliekamas įvairių markių lengvųjų rnautomobilių bei mikroautobusų einamasis techninis aptarnavimas bei remontas, kompiuterinė diagnostika. teikimos visos autoelektriko paslaugos. vykdomas stabdžių, važiuoklės, variklių, sankabos, kūro sistemų, duslintuvų, kėbulo ir radiatorių remontas. taip pat atliekamas plastmasės litavimas ir klijavimas, aliuminio virinimas argonu.rnrn„abs autoservisas“rnmokyklos g. 3a/ jeruzales g. 24, vilniusrnmob. 8 630 82222rnwww.absautoservisas.ltrninfo@absautoservisas.lt
absautoservisas.lt

Testai
nemokami ecdl testai, laisvalaikio testai, pasiruošimo mokyklos egzaminams testai.
testavimai.lt

UAB "Aukštaitijos Investicinė Grupė"
prekiaujame granuliu, briketu presais. vejo energijos jėgainės. nitratu kiekio nustatymo testais.
aiggroup.webs.com

ket testai ir bilietai
ket testai, kettestai, ket bilietai, ketbilietai, naujausi regitros bilietai, naujausi ket testai
ketbilietai.eu

KET testai internetu
ket testai internetu. vairavimo testus galite spręsti visur kur yra kompiuteris ir interneto prieiga (lietuvoje ir už jos ribų), lietuvių ir rusų kalbomis.
autoklase.eu

IIT JEE EAMCET Online Test Practice
examhook is an online educational portal. our community encourages, rewards and sets expectations for good online learning. we embrace and support learning opportunities and flexible education options. our aim is to test you in order to provide you one stop solutions for all your educational needs. examhook is an exclusive online examination portal for iit jee. we provide iit jee (main/advance), eamcet, aieee, ca study material and online practice. url: http://www.examhook.com
examhook.comČia gali būti ir Jūsų svetainės nuoroda

Ši svetainė yra klasifikuotas nuorodų katalogas, aprėpiantis įvairias temines sritis. Katalogą pildo lankytojai, pateikdami nuorodas į įvairias naudingas interneto svetaines. Šiame puslapyje rodomas svetainių sąrašas pagal užklausą testai. Katalogas yra atviras, galite nemokamai įtraukti ir savo svetainės nuorodą. Tai nemokama reklama, tiesioginiai lankytojai ir jūsų svetainės žinomumo didinimas.
Nuorodų publikavimas nereiškia mūsų rekomendacijos ar skatinimo apsilankyti tose svetainėse. Mes nesame susiję su nė viena iš šių svetainių ir neatsakome už jų turinį. Jei radote nuorodą į netinkamo turinio ar neveikiančią svetainę, galite pranešti kontaktų puslapyje nurodytais būdais.


Nemokami skelbimai .:. Dainos .:. Nemokama reklama

Nemokama reklama, katalogas