PaieškaĮ katalogą įtrauktos svetainės pagal užklausą vairavimo

Vairavimo teorijos testas
vairavimo teorijos testas online yra paruoštas pagal klausimus, kurie sprendžiami laikant egzaminą „regitroje“, o taip pat naudojantis ket ir vairavimo instruktorių rekomendacijomis. pasitikrink ar išlaikytum teorijos egzaminą! :)
teises.lt

Naujausi KET testai
naujausi ket testai online, vairavimo mokyklos
vairavimomokyklos.lt

KET testai ir bilietai
ket testatai, bilietai, programos. kelių eismo taisyklės atsisiųsti. vairavimo video egzaminai ir pamokos.
ketbilietai.com

Vairavimo mokyklų reitingai
atsiliepimai ir vairavimo mokyklų reitingai
vmreitingai.lt

Naujausi KET bilietai ir testai
Šiame puslapyje galite nuotoliniu būdu mokytis ket bilietus, spręsti ket testus ir pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui vĮ „regitra“. Čia taipo pat rasite naujausias kelių eismo taisyklės ir informaciją apie vairavimo egzaminą.
ketbilietai.lt

sevalda vairavimo mokykla
varavimo kursai b b1 kat utena
sevalda.visiems.lt

Papildomos vairavimo pamokos
jums patogiu laiku papildomos vairavimo pamokos,kvalifikuoti vairavimo instruktoriai padės pasiruošti "b"kat.vairavimo egzaminui.pakonsultuosime vairavimo mokymosi ir egzaminų laikymo klausimais.vairuoti mokome naujais automobiliais.pamokos vyksta lietuvių,rusų,lenkų kalbomis.
papildomas-vairavimas.lt

KET testai internetu
ket testai internetu. vairavimo testus galite spręsti visur kur yra kompiuteris ir interneto prieiga (lietuvoje ir už jos ribų), lietuvių ir rusų kalbomis.
autoklase.eu

Vairavimo mokykla "AUTOMOTOKET"
vairavimo mokykla “automotoket” kviečia visus norinčius į vairavimo kursus “a”, “b”, “be”, “c”, “ce”, “d” , “de” kategorijų jums patogiu laiku. vairavimo kursai vyksta lietuvių ir rusų kalbomis. mus galite rasti vilniuje s. konarskio g. 1-4 darbo dienomis nuo 09 iki 18 val. ir šeštadieniais nuo 10 iki 14 val., taip pat perkūnkiemio g. 31, kur laukiame jūsų nuo 10 iki 20 val. darbo dienomis ir nuo 10 iki 15 val. šeštadieniais. kas savaite renkamos naujos grupės, kurių užsiėmimai vyksta ir dieną ir vakare. profesionalūs ir patyrę instruktoriai mokina vairuoti naujais vw golf ir opel astra automobiliais su mechanine arba automatine pavarų dėže. lanksti apmokėjimo ir nuolaidų sistema. vairavimas - tai malonumas! išmok ir vairuok !
automotoket.lt

V. Zukausko vairavimo mokykla
vairavimo mokykla silainiuose ir aleksote. aprupiname mokomaja literatura, vaizdine medziaga. tik pas mus dirba patyre teorijos destytojai, bei kantrus vairavimo instruktoriai. uz kursus galima moketi dalimis! studentams bei moksleiviams taikomos nuolaidos. telefonas pasiteiravimui: 8-688 80300
bkategorija.lt

vairavimo kursai Vilniuje, vairavimo mokykla AUTOTAKAS
vairavimo mokykla autotakas maloniai kviečia i vairavimo kursus vilniuje. moderni klasė paskaitas veda kvalifikuoti teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai vairuoti mokome naujais automobiliais kviečiame apsilankyti mūsų vairavimo mokykloje arba paskambinti tel. 2753304
autotakas.lt

Vairavimo mokykla "Autoeksternas"
www.autoeksternas.lt naujai grupei nuo rugpjucio 5 d.b kat.kursu kaina 900 lt.! taip pat kvieciame mokytis eksternu,ir per 10 dienu gauti vairuotojo pazymejima,reikia tik tureti vidurini issilavinima.a kat.- 700 lt. b kat.- 800 lt. *ateik su draugu(-e)ir jums kursai kainuos 10% pigiau!
autoeksternas.lt

Vairavimo mokykla Klaipėdoje
uab "venjora" - vairavimo mokykla klaipėdos centre. mūsų vairavimo instruktoriai - geranoriški ir kantrūs, atsakingai žiūrintys į savo darbą.
venjora.lt

Vairavimo mokylka
uab "vorana" vairavimo kykla kviečia mokintis b kategorijos vairavimo kursu. akcija!!!!!!! mes siūlome: lanksų mokėjimo grafiką, modernias ir erdves mokymosi klases, profesionaliu destytojų paslaugas, metodine medžiaga;
vorana.lt

Vairavimo kursai
vairavimo kursai vilniuje, papildomos vairavimo pamokos.
vairuok.ltČia gali būti ir Jūsų svetainės nuoroda

Ši svetainė yra klasifikuotas nuorodų katalogas, aprėpiantis įvairias temines sritis. Katalogą pildo lankytojai, pateikdami nuorodas į įvairias naudingas interneto svetaines. Šiame puslapyje rodomas svetainių sąrašas pagal užklausą vairavimo. Katalogas yra atviras, galite nemokamai įtraukti ir savo svetainės nuorodą. Tai nemokama reklama, tiesioginiai lankytojai ir jūsų svetainės žinomumo didinimas.
Nuorodų publikavimas nereiškia mūsų rekomendacijos ar skatinimo apsilankyti tose svetainėse. Mes nesame susiję su nė viena iš šių svetainių ir neatsakome už jų turinį. Jei radote nuorodą į netinkamo turinio ar neveikiančią svetainę, galite pranešti kontaktų puslapyje nurodytais būdais.


Nemokami skelbimai .:. Dainos .:. Nemokama reklama

Nemokama reklama, katalogas