Nemokami skelbimai, perku parduodu


manoskelbimai.lt - NEMOKAMA SKELBIMŲ LENTA


DAŽNI KLAUSIMAIKaip įdėti skelbimą?
Norėdami įdėti naują skelbimą, eikite į skiltį Skelbti. Joje pasirinkite skelbimo kategoriją, įveskite trumpą, bet gerai apibūdinantį skelbimo pavadinimą ir skelbimo tekstą. Skelbimo ilgis nėra ribojamas, tačiau neverta pamiršti, kad daugelis žmonių nemėgsta skaityti pernelyg ilgų tekstų. Savo kontaktinę informaciją (telefoną, el. pašto adresą, Skype slapyvardį, tinklapio adresą ir kt.) galite įvesti atitinkamuose laukeliuose. Kontaktų nurodyti nėra būtina (tačiau jei nenurodysite el. pašto adreso ir skelbimą talpinate kaip neužsiregistravęs lankytojas, vėliau negalėsite savo skelbimo ištrinti). Laukeliai, kuriuos būtinai reikia užpildyti, yra pažymėti žvaigždute, jų tėra 4.


Kiek dienų bus laikomas mano skelbimas?
Skelbimo galiojimo trukmę galima pasirinkti įdedant skelbimą – neregistruotiems vartotojams nuo 7 iki 60 dienų, registruotimes - iki 12 mėnesių. Standartinis nustatymas yra 30 dienų. Trumpalaikiams skelbimams rekomenduotina rinktis kuo trumpesnį galiojimo laiką, o ilgalaikiams (pvz., nuolat teikiamoms paslaugoms ar internetinių svetainių reklamai) – kuo ilgesnį.


Ar galima prie skelbimo pridėti nuotraukas?
Prie kiekvieno skelbimo galima pridėti 1 nuotrauką, kurios failo dydis turi neviršyti 200 KB, o formatas turi būti JPG arba PNG. Nuotrauka ne tik iliustruoja patį skelbimą, bet dar jos miniatiūra pateikiama prie skelbimo visuose skelbimų sąrašuose (tarp naujausių, populiariausių skelbimų bei atitinkamoje skelbimų kategorijoje) ir tai žymiai labiau atkreipia dėmesį į tą skelbimą. Skelbimo sėkmė didele dalimi priklauso nuo tinkamai suformuluoto pavadinimo ir dėmesį patraukiančios nuotraukos – o kuo daugiau lankytojų perskaitys jūsų skelbimą, tuo didesnė tikimybė, kad skelbimas duos naudos.


Kaip ištrinti savo skelbimą?
Trinti savo skelbimus nėra būtina - pasibaigus pasirinktam galiojimo laikui, jie ištrinami automatiškai. Tačiau jei, pavyzdžiui, prekė jau parduota, o jus vargina interesantų skambučiai, arba jei pastebėjote, kad skelbime nurodėte klaidingus duomenis, šioje svetainėje yra galimybė trinti savo skelbimus pagal žemiau pateiktas instrukcijas.
Jei dėl bet kokios priežasties norite ištrinti savo skelbimą prieš tai, kol pasibaigs jo galiojimas, tai galima padaryti keliais būdais:
a. Jei skelbimą įdėjote kaip registruotas lankytojas, prisijunkite prie savo sąskaitos ir ten pažymėję atitinkamą skelbimą, jį ištrinkite.
b. Jei skelbimą įdėjote kaip neužsiregistravęs lankytojas, savo skelbimą galite ištrinti paspaudę nuorodą "Atnaujinti" skelbimo puslapio.
Sąlygos:
- Skelbime turėjo būti nurodytas teisingas el. pašto adresas
- Identifikacija patikrinama dvejopai: el. pašto adresu ir kompiuterio IP adresu. Jei Jūsų IP adresas nepastovus arba šiuo metu naudojatės kitu kompiuteriu nei tada, kai buvo įdėtas skelbimas, savarankiškai jo ištrinti negalėsite - tokiu atveju kreipkitės į mus, kad ištrintume jūsų skelbimą (nurodykite skelbimo numerį).
- El. paštu bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį įvedę iš karto galėsite ištrinti savo skelbimą.


Kaip ieškoti dominančių skelbimų?
Dominančius skelbimus galite rasti atitinkamose kategorijose, taip pat naujausių/populiariausių skelbimų sąrašuose arba pasinaudodami paieška. Ieškoti galima ir pagal žodžio dalį, ir pagal pilną žodį ar kelis žodžius.


Ar būtina registruotis norint naudotis šia skelbimų lenta?
Registruotis nėra būtina – tiek įdėti skelbimus, tiek juos skaityti bet kuris svetainės lankytojas gali be jokių apribojimų. Mes laikomės nuomonės, kad begalinės registracijos kiekvienoje svetainėje vargina ir be reikalo gaišina laiką, todėl šioje skelbimų lentoje stengėmės, kad būtų kuo mažiau privalomumų.
Tačiau vis dėlto, jei esate dažnas šios svetainės lankytojas, savo patogumui galite užsiregistruoti – tada nebereikės kiekviename skelbime įvedinėti savo kontaktinės informacijos, be to, galėsite tvarkyti savo skelbimus – juos redaguoti, ištrinti, pratęsti jų galiojimą, iškelti į viršų. Registruotų vartotojų skelbimai gali būti laikomi net iki 12 mėnesių. Registracija šioje svetainėje yra visiškai nemokama ir neprivaloma, tiesiog suteikia šiek tiek daugiau galimybių.


Ar visos čia teikiamos paslaugos yra nemokamos?
Visos paslaugos šioje skelbimų lentoje yra 100% nemokamos: skelbimų įdėjimas, skaitymas, paieška, vartotojo registracija, skelbimo laikymo trukmė ir kt. Mokamų paslaugų šiuo metu neteikiame.


Kokie skelbimai yra nepageidaujami?
Svetainėje galima skelbti bet kokio turinio informaciją, nepažeidžiančią Lietuvos įstatymų. Gali būti publikuojami tiek komerciniai, tiek asmeniniai skelbimai, tinklapių reklama ir bet kokio kito pobūdžio informacija, kurią norite viešai paskelbti ir kurios paskelbimas nėra draudžiamas.
Draudžiama:
Už skelbimų turinį atsako jų autoriai. Netinkamo turinio skelbimai gali būti ištrinti. Pažeidus įstatymus, galimos atitinkamos teisinės pasekmės. Pažeidėjų IP adresai blokuojami ir įtraukiami į juoduosius sąrašus.


Kas yra geras skelbimas?
Geras skelbimas yra įdėtas tinkamoje kategorijoje, su patraukliu pavadinimu ir pageidautina su nuotrauka. Nepamirškite, kad visi skelbimai publikuojami ilguose sąrašuose ir būtent nuo pavadinimo bei nuotraukos patrauklumo priklauso, ar juo kažkas susidomės. Kita vertus, skelbimo tekstas irgi svarbus, nes daug skelbimus perskaitančių žmonių į šią svetainę ateina iš paieškos sistemų, ieškodami pagal juos dominančius raktažodžius.


Kuo ypatinga ši skelbimų lenta?
Šią skelbimų lentą mes kūrėme stengdamiesi, kad ji būtų kuo patogesnė ir naudingesnė. Keletas jos privalumų:Radau melagingą skelbimą. Kaip jį pašalinti?
Melagingi skelbimai - įprasta problema atvirose skelbimų lentose. Jei radote aiškiai klaidingą skelbimą, parašykite mums adresu kontaktai [eta] manoskelbimai.lt arba kontaktų puslapyje, nurodydami skelbimo numerį.
Yra buvę ne vienas atvejis, kai žmonės kreipdavosi į teisėsaugą dėl įžeidžiančių melagingų skelbimų ir mes tokiais atvejais visada suteikiame visą informaciją apie tokių skelbimų autorius. Mėgstantiems talpinti tokius skelbimus rekomenduotume verčau nejuokauti, kad neprisidarytumėte sau rūpesčių.


Turiu daugiau klausimų, kur kreiptis?
Mums galite parašyti kontaktų puslapyje.


Atgal


Nemokami skelbimai | Failų talpykla | Dainų žodžiai | Nuorodų katalogas | Videoklipų atsisiuntimas | Rimai | Nemokamas svetainių talpinimas

Skelbimas stilingi madingi naujausi mezginiai visai šeimai mezgimas

© manoskelbimai.lt - Nemokami skelbimai